Začněte zde


Kde začít?

Pokud jste na blogu poprvé a hledáte, jakým článkem byste mohli začít, vyberte si, co vás zajímá v Archivu článků nebo zkuste některý z těch nejčtenějších:

Dobrým začátkem může být také jedna z Leových knih, které jsme pro vás přeložili. Přečtěte si ebooky 20 tajemství motivaceStop prokrastinaci! nebo jeho nejnovější a pravděpodobně také nejlepší knihu – Život bez starostí (vyjde již brzy).

A nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích. Nové články a další bonusy vám tak neuniknou.

» RSS «      » FACEBOOK «      » TWITTER «      » ODBĚR ČLÁNKŮ EMAILEM «

Co na blogu najdu?

České překlady článků Lea Babauty, zaměřené na budování pozitivních návyků, minimalismus a bezstarostný život. A aby toho nebylo málo, naleznete tu i několik jeho knih.

Kdo je Leo Babauta?

Leo Babauta je spisovatel a autor celosvětově úspěšného blogu zenhabits.net se stovkami tisíc pravidelných čtenářů. Jeho příběh je neuvěřitelný. Když před pár lety začínal psát svůj blog, byl po uši v dluzích a aby se uživil, docházel do tří zaměstnání, byl zahlcen starostmi, bojoval s nadváhou a byl těžký kuřák. K tomu se musel starat o svou ženu a šest dětí, se kterými žil na ostrově Guam.

Jednoho dne si ovšem Leo uvědomil, že chce od základu změnit způsob, kterým dosud žil, a došel k závěru, že toho lze dosáhnout jedině postupnou změnou jednotlivých návyků. A tak přijal výzvu a následující rok se měl stát rokem velkých změn.

Jeden po druhém se Leo pustil do budování nových návyků. Přestal kouřit. Začal cvičit. Běhat. Splácet své dluhy. Jíst nezdravá jídla. Zbavovat se zbytečných závazků. Zjednodušovat svůj život,… a hlavně, o své úspěchy i neúspěchy se začal dělit se čtenáři jeho blogu a brzy zjistil, že se věci začínají měnit k lepšímu.
>> Leův příběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *